O firmie

Nasza firma „Drew-Mur” specjalizuje się w budowie domów drewnianych. Na zamówienie klientów wykonujemy domy szkieletowe całoroczne i letniskowe z gotowych projektów oraz na indywidualne zamówienie, do stanu deweloperskiego.

Nasz sukces budujemy na filarach wieloletniego doświadczenia w branży, wykwalifikowanej kadry, nowoczesnego zaplecza technicznego i współpracy z sprawdzonymi dostawcami materiałów. Zależy nam na tym, aby oferować najwyższą jakość usług i w ten sposób spełniać ich marzenia o własnym domu w przystępnej cenie. Mamy stale na uwadze potrzeby klientów, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę.

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz pełną ofertą zaprezentowaną na stronie. W razie pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji. Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie całkowicie udana.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zespół firmy „Drew-Mur”

 


certyfikat-isover
certyfikat-knauf
cetyfikat-steico
szkolenie
certyfikat-astat


Referencje

"Referencje - zobacz"
kokoma
"Milo jest nam wraz z podziekowaniem- wystawic Firmie "Drew Mur" Marcin Zolnierczuk najwyzsza ocene- jednoczesnie stawiajac ja na najwyzszym szczeblu w hierarchii firm budowlanych wyspecjalizowanych w budownictwie drewnianym.  "
kokoma
Odwiedź:

Najlepsi 2018