Zdrowe domy szkieletowe

Dużą zaletą domów szkieletowych jest ich mikroklimat – ze względu na to, że są one produkowane z naturalnego drewna, są także zdrowe dla przebywających w nich ludzi, zwierząt oraz roślin.

Wszystkie wykorzystywane podczas produkcji elementów drewnianych środki są ekologiczne i przyjazne, dzięki czemu żyje się w nich zdrowiej niż w przypadku domów murowanych, w których stosowane materiały nierzadko zawierają wydzielające się z czasem szkodliwe substancje – nie są promieniotwórcze i toksyczne nawet w minimalnym zakresie. Zastosowywanie grubej warstwy wełny mineralnej w ścianach zmniejszą przy tym poziom hałasu dobiegającego z zewnątrz, co dodatkowo podwyższa komfort mieszkania w domach drewnianych.

Dlatego wybór domu szkieletowego to nie tylko oszczędność, ale również zdrowie – odpowiedni mikroklimat sprzyja zdrowszemu życiu każdego z mieszkańców!Referencje

"Referencje - zobacz"
kokoma
"Milo jest nam wraz z podziekowaniem- wystawic Firmie "Drew Mur" Marcin Zolnierczuk najwyzsza ocene- jednoczesnie stawiajac ja na najwyzszym szczeblu w hierarchii firm budowlanych wyspecjalizowanych w budownictwie drewnianym.  "
kokoma
Odwiedź:

Najlepsi 2018