Dom z drewna – ekologiczny wybór

Jedną z dużych zalet domów drewnianych jest ich ekologia. Drewno w budownictwie daje szerokie możliwości i wykorzystywane jest obecnie coraz chętniej, a przy tym wcale nie jest to zagrożeniem dla zasobów leśnych i otaczającego człowieka środowiska naturalnego.

Przede wszystkim drewno jest surowcem całkowicie odtwarzalnym i szeroko dostępnym. Koszty związane z jego produkcją nie są tak wysokie jak w przypadku innych materiałów budowlanych, przy czym stosowane procesy przemysłowe także mniej zagrażają naturze. Europejscy badacze obliczyli, że każdy metr sześcienny drewna zastosowany w miejsce innych materiałów pomniejsza średnio o 0,8 tony ilość dwutlenku węgla dostającego się do atmosfery. Jeden dom z drewna jest w stanie zmniejszyć emisję nawet o około 10 ton CO2!

Dlatego dom z drewna to ekologiczny wybór:

 

W naszej firmie dbamy o to, aby stosować jedynie drewno pozyskiwane legalnie z obszarów o zrównoważonej gospodarce leśnej. Wybierając nasze domy szkieletowe, masz pewność, że dokładasz swoją cegiełkę na rzecz poprawy sytuacji środowiska naturalnego i przy tym mieszkasz zdrowiej i taniej!Referencje

"Referencje - zobacz"
kokoma
"Milo jest nam wraz z podziekowaniem- wystawic Firmie "Drew Mur" Marcin Zolnierczuk najwyzsza ocene- jednoczesnie stawiajac ja na najwyzszym szczeblu w hierarchii firm budowlanych wyspecjalizowanych w budownictwie drewnianym.  "
kokoma
Odwiedź:

Najlepsi 2018